Zasklívání lodžií, teras a zádveří

07Zasklení prostoru je chytrou investicí, které má návratnost maximálně tři roky a přitom poskytuje další komfort bydlení. Při vzrůstajících cenách energie a nájemného se vyplatí hledat rezervy ve Vašem nejbližším okolí a použití zasklívacích systémů chápat jako skutečné investování, které má určitou návratnost a přitom poskytuje dále zmiňované nezanedbatelné výhody.
Každý systém je něčím charakteristický a přináší určité výhody a způsoby otevírání a možnosti použití. Při rozhodování je nutno zohlednit stávající stavební otvor, jeho konstrukci a rozměry. Důležitá je samozřejmě i volba systému s ohledem na estetičnost okolí a případný požadavek na sjednocení pohledových prostor s okolím. Toto se týká také volby použití různých druhů výplní. Jiné vlastnosti má sklo, jiné polykarbonát, plexisklo, plné cementotřískové desky apod.

Nabízíme tyto dostupné zasklívací systémy

Bezrámové - systém vhodný pro klasické lodžie. Použitelný je i u teras, kde není požadováno otevíraní od základové desky.
Rámové - celohliníkový systém vhodný jak pro lodžie, tak především pro terasy a vstupy rodinných domů. Uplatnění nachází také u pevných a posuvných interiérových stěn.
Posuvné, otočné - systém vhodný pro posuvné zasklení nadparapetních částí lodžií, umožňující otevření celé horní části posunutím a stočením skel k boční stěně.
Pevná prosklení - samozřejmostí komplexní dodávky jsou i pevná zasklení částí objektů.

Výhody

  • ZATEPLENÍ
  • ZÁBRANA PROTI DEŠTI A VĚTRU
  • ZMÍRŇUJE PRONIKÁNÍ HLUKU A PRACHU
  • MOŽNOST ZAJIŠTĚNÍ ZEVNITŘ - ochrana proti zlodějům
  • ZVÝŠENÍ VYUŽITELNOSTI PROSTORU

 

Fotogalerie

03 08 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 16 01 02 09 11 27 59 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA 89 100 03 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA 01