Precizní provedení

Bezrámové zasklení

Bezrámové zasklení pro bezchybné skleněné plochy a jednoduchou manipulaci.

UZAVŘENO

Bezrámové
zasklení

Kde lze využít?

Vhodný pro zasklení lodžií panelových domů,
teras, stávajících pergol (i dřevěných),
balkónů rodinných domů a dalších prostorů.​

Snadná manipulace
Velmi snadná manipulace s jednotlivými skleněnými díly,
které se posouvají v rámu pouze do stran

Kde lze využít?

Vhodný pro zasklení lodžií panelových domů, teras, stávajících pergol (i dřevěných), balkónů rodinných domů a dalších prostorů.​

Snadná manipulace

Velmi snadná manipulace s jednotlivými skleněnými díly, které se posouvají v rámu pouze do stran.

Elegantní zasklení

Bezrámové zasklení

Bezrámový zasklívací systém vyvinutý firmou HRDÝ, je vhodný zejména pro zasklení lodžií panelových domů, teras a balkónů rodinných domů, různých přístřešků, pevných prosklených rámů apod. Může jít i o lodžie či verandy částečně předsunuté, jelikož systém umožňuje i provedení střechy.

Největší uplatnění získává v panelových domech a to z důvodu velmi snadné manipulace s jednotlivými skleněnými díly, které se posouvají v rámu pouze do stran a tudíž nezasahují do vnitřních prostorů. Toto se jeví vzhledem k běžným rozměrům nepříliš velkých lodžií velkou výhodou.

Technický popis

Zasklení prostoru je provedeno ve speciálním hliníkovém profilu, který tvoří obvodový rám. Profil je opatřen kvalitní povrchovou úpravou a použitím nekorodujících materiálů je zaručena dlouhodobá stálost a bezúdržbovost systému. Pro výplň se používá 6 mm silné čiré sklo klasické, nebo tvrzené. Okrajová skla jsou zatmelena, posuvná skla usazena do plastového profilu, který tvoří zároveň zasklívací a kluznou lištu. Tato skla jsou opatřena nábytkovými madly pro snadnou manipulaci. Otevřením lze větrat až 50 % plochy, což je plně dostačující. Posuvná skla je možno zajistit proti otevření z venku. V zavřeném stavu systém umožňuje přirozenou infiltraci. Bezpečné mytí skel lze provádět stěrkou na násadce.

Proč s námi?

Garance kvality, záruka 5 let a profesionální montáž.

UZAVŘENO

Máte zájem o bezrámové zasklení?

Využijte poptávkový formulář.

Kontaktujte nás