Elegantní provedení každého detailu

Rámové zasklení

Zhotovení rámového zasklení na míru Vašim požadavkům.

UZAVŘENO

Rámové
zasklení

Kde lze využít?

Nabízí možnosti zasklení
lodžií, teras, stávajících pergol (i dřevěných).

Pro posuvné zasklení zádveří
rodinných domů a dělících příček​

Designový prvek
Elegantní designový prvek
s možností volby profilu a barvy

Kde lze využít?

Nabízí možnosti zasklení lodžií, teras, stávajících pergol (i dřevěných).

Designový prvek

Elegantní designový prvek s možností volby profilu a barvy

Elegantní zasklení

Rámové zasklení

Zasklívací rámový systém nabízí možnosti zasklení lodžií a teras. Dále je vhodný zejména pro posuvné zasklení zádveří rodinných domů a dělících příček jak interiérových, tak i exteriérových. Svým provedením umožňuje předělení prostoru tak, aby při otevření zůstal volný prostor ze tří čtvrtin.

Posuvná křídla lze oproti druhým systémům realizovat již od základnové „podlahové“ desky. Plochu křídel můžeme vodorovně rozdělit na několik samostatných výplní tak, aby stěna splňovala představy uživatele. Pevné rámy lze dělit jak svisle, tak i vodorovně. Systém posuvných křídel v kombinaci s pevnými křídly velmi efektivně a lehce rozdělí interiér v administrativních budovách, firmách a nemocnicích na několik samostatných pracovišť.

Technický popis

Zasklení tvoří jednotlivá posuvná křídla, která se skládají z rámu a výplně. Křídla jsou opatřena kvalitními pojezdovými kolečky, gumovým a štětinkovým těsněním. Toto štětinkové těsnění má značný efekt především u větrných a „zaháněcích“ stran. Rámy se plynule a lehce pohybují v horizontálních kolejnicích, kde počet „kolejí“ je zvolen dle technického řešení daného případu zasklení. Počet křídel je 2 až 8. Tímto systémem lze vytvářet i pevná zasklení (pevná okna), nadsvětlíky a parapetní zábradlí. Pro výplně lze použít různé materiály od tl. 4 mm až po 16 mm (skla, zrcadla, plasty, polykarbonát, MDF desky apod.).

Proč s námi?

Garance kvality, záruka 5 let a profesionální montáž.

UZAVŘENO

Máte zájem o rámové zasklení?

Využijte poptávkový formulář.

Kontaktujte nás